Pierwsze kroki w Windows Device Portal – Pierwsze tworzenie konta

Podczas pierwszych chwil obcowania w oprogramowaniu Windows Device Portal będziemy musieli wykonać bardzo istotny krok, którym jest stworzenie swojego konta. Co co może się na papierze wydawać łatwe, w praktyce wymaga od nas jednak odpowiednich kroków. 

Zacznijmy od tego, że po podłączeniu okularów Microsoft HoloLens do komputera osobistego (PC) z wykorzystaniem kilku metod (zobacz jakie!). Po wybraniu adresu IP naszych gogli będziemy musieli umieścić kod PIN (Jak uzyskać kod? Sprawdź tutaj!) w wyznaczonym na to miejscu. Następnie poniżej tworzymy swoją nazwę konta, nowe hasło oraz jego potwierdzenie. W tym miejscu warto zauważyć, że konto nie musi się pokrywać z nickiem czy domenom Microsoft Account. 

Hasło musi posiadać siedem znaków długości i w tym wypadku również nie musimy się obawiać o “pokrewieństwo” z Microsoft Account. 

Ostatnim krokiem jest wciśnięcie przycisku Paruj (Pair), który zatwierdzi nam w pełni proces połączenia obu urządzeń. 

Warto pamiętać, że w każdej chwili będziemy mogli zmienić hasło czy nazwę poprzez wejście do karty bezpieczeństwa urządzenia, kliknięciu przycisku Security i wpisaniu https://<YOUR_HOLOLENS_IP_ADDRESS>/devicesecurity.htm.

Więcej informacji

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

IEM 2018 – Krótki kontakt i wrażenia z Lenovo Mirage Solo

Ostatni weekend spędziłem w Katowicach, gdzie miałem okazję uczestniczyć w pierwszym weekendzie...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *