w

The Unspoken, czyli e-sportowi magowie VR-u?

Insomniac Games wraz ze swoim The Unspoken zabierają nas do świata w którym magia jest obecna i posługują się nią na pozór zwykli ludzie. My będziemy przemierzać miasto, w którym natrafiać będziemy na innych Arcymagów, którymi są zwykli gracze tacy jak my!

Naszą moc będziemy mogli wykorzystać do poruszania przedmiotami za pomocą telekinezy, ataku ognistym deszczem czy z wykorzystaniem płonącej czaszki. Ponadto będziemy mogli wywołać mistyczną tarczę, a nawet zdołamy stworzyć potężnego Golema Derbisa. The Unspoken to 25 zaklęć oraz wiele aren, które będziemy mogli zdobyć pokonując kolejnych rywali czekających na nas.

Rozgrywka wieloosobowa przyciągnęła nawet Intela i ESL, które zdecydowały, że ten tytuł będzie jednym z głównych, które będzie można ogrywać podczas VR Challenger League. Do grania wymagane są kontrolery Oculus Touch, które wykorzystamy do rzucania czarów i teleportowania się. Z resztą przemieszczanie i ogólna orientacja w terenie będą od nas wymagane, ponieważ 

Insomniac cały czas starają się grę aktualizować, poprawiać oraz dodawać nową treść w postaci nowych trybów czy dodatków. Bazowo jednak gra będzie skierowana ku e-sportowi, w związku z czym możemy się spodziewać sporej ilości szans na pokazanie swoich umiejętności przed szerszą publiką.

Strona Główna Gry

Karta gry na Oculus Store

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze