PS Plus na Styczeń 2018 – StarBlood Arena tytułem dla PS VR

StarBlood Arena to nowy tytuł, który trafi do oferty abonamentu Playstation Plus (Ps Plus) w styczniu 2018 roku. Na początku roku będziemy mieli okazję sprawdzić swoje siły w kosmicznej przygodzie pełnej wieloosobowych starć. Kto najbardziej może się cieszyć właśnie z tego tytułu?

Styczniowa oferta jest naprawdę udana dla posiadaczy Playstation 4, którzy będą mogli zagrać w Deus Ex: Mankind Divided i Batman: The Telltale Series jak i posiadaczy starszego sprzętu – Playstation 3, gdzie znajdziemy: Sacred 3 oraz Book of Unwritten Tales 2. Posiadacze gogli Playstation VR nie mogą narzekać, ponieważ oni znajdą w ofercie StarBlood Arena.

Studia Whitemoon Dreams i San Diego Studio wspólnymi siłami wydały szaloną strzelankę pierwszoosobową, w której będziemy mieli okazję wcielić się w charakterystyczne postacie rywalizujące z innymi (w te wcielają się oczywiście inni gracze). Alice, Buck, Tik Tak Toh oraz Appollina jedynie czekają na nasze towarzystwo w trakcie dynamicznej walki w kosmicznej przestrzeni. 

StarBlood Arena zebrało takie sobie obecny ciułając średnią na poziomie 68/100 i otrzymując niestety łatkę tytułu z wysokim poziomem wymagań organizmu, ze względu na możliwe problemy z błędnikiem.

Więcej informacji

Strona Gry

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

IEM 2018 – Krótki kontakt i wrażenia z Lenovo Mirage Solo

Ostatni weekend spędziłem w Katowicach, gdzie miałem okazję uczestniczyć w pierwszym weekendzie...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *