Kontroler Windows Mixed Reality zmieni swój design?

Zaprezentowany nam kontroler Windows Mixed Reality to nie jest ostateczna formuła, która będzie obsługiwana przez każdy model gogli. Jak się okazało jest to jedynie model referencyjny, któy nawet nie posiada brandingu Microsoftowego, co oznacza, że każdy z zewnętrznych producentów będzie musiał stworzyć własne rozwiązanie. To ciekawy zabieg dający jednocześnie swobodę oraz umożliwiający swego rodzaju konkurowanie ze sobą.

Zapewne już niebawem Acer, Asus, Dell, HP oraz Lenovo przedstawią nam swoje zestawy lub same kontrolery w zależności od stanu zaawansowania prac w poszczególnych firm. Póki co niestety nikt z rynku nie zaprezentował niczego nowe. Póki co pozostaje nam jedynie przyjrzenie się rozwiązaniu domyślnemu.

Trzeba jednak przyznać, że obecność dwóch gałek zdaje się sugerować, że być może Windows Mixed Reality będzie oferować nam jakieś ciekawe growe doświadczenia. Z pewnością jednak najważniejszym aspektem będzie praca, która w tego tych technologii może przebiegać znacznie przyjemniej niż dotychczas.

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

IEM 2018 – Krótki kontakt i wrażenia z Lenovo Mirage Solo

Ostatni weekend spędziłem w Katowicach, gdzie miałem okazję uczestniczyć w pierwszym weekendzie...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *