Hussarion zupełnie nową produkcją Carbon Studio VR! Kiedy zadebiutuje?

Hussarion to zupełnie nowa produkcja Carbon Studio VR, które dzięki współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaoferuje nam kooperacyjną strzelankę na platformy wirtualnej rzeczywistości, która dzięki nowoczesnej technologii ma przedstawić historię naszego narodu. 

Demo ma zachwycać pod względem grafiki i wykorzystanych detali, dzięki czemu będziemy mieli okazję (wykorzystując określone gesty) wchodzić w interakcję z realistycznymi przedmiotami wypełniającymi żyjący świat. Deweloperzy wykorzystają swoje całe doświadczenie, aby wykorzystując gogle oraz kontrolery ruchowe umożliwić nam wsiąknięcie do cyfrowej przestrzeni. 

Hussarion ma za zadanie połączyć mitologię Słowiańską z naszą prawdziwą historią, dzięki czemu będziemy mogli byś świadkami niewiarygodnych obrazów. Wcielać się będziemy w zaawansowanego technologicznie super-żołnierza, którego powstanie zostało zainspirowane najbardziej słynnymi oddziałami Polskie Husarii. Zadanie, które zostanie przed nami postawione nie będzie łatwe, gdyż będziemy musieli się zmierzyć z zagrożeniem w postaci inwazji obsych znanych jako Sigmargs. 

Projekt będziemy mieli okazję ujrzeć w 2018 roku, póki co musimy jednak zaczekać na kolejne informacje dotyczące gry. 

Więcej informacji

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

IEM 2018 – Krótki kontakt i wrażenia z Lenovo Mirage Solo

Ostatni weekend spędziłem w Katowicach, gdzie miałem okazję uczestniczyć w pierwszym weekendzie...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *