Hololens i Black Marble pomoże policji! Jak technologia rozwinie działania?

Hololens i Black Marble wspólnymi siłami będą starały się wesprzeć policję w ich codziennych zajęciach, a główną osią całej kwestii będzie sprzęt w postaci Microsoft Hololens.

Nowa aplikacja została specjalnie zaprojektowana tak, aby funkcjonariusze mogli o wiele swobodniej pracować oraz szkolić się. Mieszana rzeczywistość pozwali o wiele dokładniej rozwinąć cenne informacje w formie cyfrowej, którą będzie mógł zobaczyć każdy zainteresowany policjant.

Ponadto kwestie szkoleniowe od teraz będą mogły być jeszcze bardziej rzeczywiste i to bez wydawania dodatkowych środków na wyposażenie się w odpowiednie rekwizyty oraz przedmioty związane z nauką.

Potencjał jest oczywiście bardzo duży i być może za jakiś czas będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze kilka zastosowań, które okażą się jeszcze bardziej przydatne. Gdyby połączyć świetne możliwości wizualizacji i analizy z połączeniem internetowym oraz gigantyczną bazą danych może znacząco podnieść szybkość i skuteczność działania wielu funkcjonariuszy specjalnych i terenowych.

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

IEM 2018 – Krótki kontakt i wrażenia z Lenovo Mirage Solo

Ostatni weekend spędziłem w Katowicach, gdzie miałem okazję uczestniczyć w pierwszym weekendzie...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *