w

Age of Heroes, czyli czas na MMO w VR?

Age of Heroes to gra studia Omnigames, która postawiło sobie za zadanie przeniesienie nas do magicznego świata w stylu produkcji MMO, których na platformach wirtualnej rzeczywistości nie uświadczymy zbyt wiele. 

Po raz kolejny mamy okazję ujrzeć naprawdę ładnie prezentujący się tytuł, który pozwala nam się zmierzyć z wieloma przeciwnikami posiadającymi paski życia nad głowami. My wybieramy jedną z czterech klas (Mag, Łucznik, Warlock, Kapłan) i wyruszamy na pojedynek z różnymi monstrami. Sterowanie odbywa się za pomocą kontrolerów ruchowych i teleportowania się w określone miejsce. Walka to zwykłe wybieranie przeciwnika i posyłanie w jego stronę odpowiednich obrażeń, tak jak to miejsce w wielu MMORPG-ach. 

Sporo uwagi poświęcono na to, aby móc jak najlepiej oddać bezpośrednie czary i ich ruchy bezpośrednio na naszą rzeczywistość. Wygląda to naprawdę dobrze i może stanowić niezłą zabawę szczególnie dla wielu graczy współpracujących ze sobą. System walki wygląda ładnie, choć może napotkać na jeden wielki problem – wielu graczy nie wytrzyma kilkugodzinnego stania oraz ćwiczenia. 

W chwili obecnej tytuł nie zbiera jednak zbyt wielu pozytywnych ocen, a średnia od użytkowników na Steam to jedynie 52% co stanowi wynik naprawdę słaby, może to jednak wynikać z braku większej społeczności, która będzie chciała ze sobą grać i cieszyć się doświadczeniem MMO.

Karta gry na Steam

Age of Heroes ukazało się na Oculus Rift oraz HTC Vive

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze