ZR: Zombie Riot i najładniejsze zombie?

ZR: Zombie Riot od PlaySide VR to być może najładniejsza gra o tematyce Zombie na rynku. Oczywiście konkurencja w postaci Arizona Sunshine stoi na wysokim poziome, lecz tym razem mamy do czynienia z jeszcze bardziej uroczymi projektami i efektami. 

Jak łatwo możecie się domyślić naszym zadaniem jest starcie się z licznymi umarlakami, które jakimś cudem zebrały ze sobą kilku większych przyjaciół, które także z wielką chęcią zajęłyby się zjedzeniem nas. 

My staniemy gdzieś na środku mapy, gdzie będziemy narażeni na fale przeciwników, które eksterminować będziemy za pomocą licznych i różnorodnych broni. Główną mechaniką będzie odpowiednie dobieranie spluwy do rywala.

Oprawa wizualna prezentuje się bardzo dobrze, ponieważ zdecydowano się na wprowadzenie ślcznych modeli stylizowanych na ręcznie rysowaną grafikę w stylu animacji czy gier typu Overwatch. Niestety mocno kuleje wygładzanie krawędzi, które straszą swoją topornością, być może jednak niebawem twórcy to poprawią. 

ZR: Zombie Riot z pewnością nie wprowadzi niczego rewolucyjnego do VR, ale zdecydowanie może okazać się bardzo przyjemną propozycją na odstresowanie się po ciężkim dniu w szkole czy pracy.

Karta gry na VivePort

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Czarny Piątek 2017 na Playstation Store- Co zainteresuje fanów VR?

Czarny Piątek 2017 na Playstation Store wystartował już dla posiadaczy abonamentu Playstation...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *