Znamy datę premiery The Inpatient, nowej gry Supermassive!

The Inpatient to nowa gra studia Supermassive Games, które postanowiło powrócić do wirtualnej rzeczywistości i Playstation VR po dość udanym Until Dawn: Rush of Blood.

Zacznijmy od miejsca i daty miejsca akcji, które jak się okazuje osadzone zostało przeszło 60 lat przed wydarzeniami z Until Dawn. Gra zabierze nas do tajemniczego i przerażającego ośrodka Sanatorium Blackwood, w którym nic nie jest takie jakby się na pierwszy rzut oka wydawało. Niestety wciąż nie wiemy jak wydarzenia w tej produkcji będą się miały do wspomnianego hitu, możemy jednak zakładać, że w tym uniwersum doświadczymy jeszcze kilku ciekawych przygód. 

Rozgrywka będzie operować w perspektywie pierwszoosobowej, która pozwoli nam na jeszcze większy poziom immersji i przerażenia. Czuć tutaj, że twórcy starali się skoncentrować na uczuciu klaustrofobii i strachu obecnego tuż koło nas.

Póki co nie wiemy zbyt wiele o grze, a przedstawione fragmenty prezentowały różny poziom graficzny. Niestety fragmenty rozgrywki ewidentnie były pomieszane z materiałami marketingowymi. Miejmy nadzieję, że Sony niebawem zaprezentuje nam jakieś nowe, obszerne materiały wideo z rozgrywki. 

The Inpatient zadebiutuje 21 listopada 2017 roku na Playstation VR.

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Vrvana Totem kupione przez Apple? Plotki sugerują sporą kwotę wydaną!

Vrvana Totem stanowi rozwinięcie powstałej jeszcze w 2014 roku kampanii na Kickstarterze,...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *