The Inpatient i Bravo Team na TGS 2017!

The Inpatient i Bravo Team pojawiły się w trakcie konferencji Sony na Tokyo Game Show 2017, niestety przedstawione materiały niestety mocno zawiodły i zdecydowanie nie pokazały tego na co czekali fani. 

W Japonii Sony zdecydowało się ponownie pokazać jak ważny jest dla firmy rodzimy rynek i jak wiele powstaje gier dedykowanych tej części świata. Niestety inne hity ewidentnie zawiodły o czym najlepiej świadczą materiały wideo, które zostały zwyczajnie powtórnie pokazane, wcześniej na całym świecie można było śledzić te zwiastun (w trakcie E3 2017).

Niestety nie możemy zbyt wiele powiedzieć o samych materiałach, ponieważ mogliśmy to już zobaczyć podczas targów E3 2017, a jedyną nowością jest Japońska wersja językowa, która niestety jest dosyć niemrawa.

Jedyną interesującą rzeczą jest ta związana ze stosunkiem światowej branży do tej azjatyckiej, która wydaje się mocno odbiegać od reszty. W końcu po co by Sony po raz kolejny prezentowało to samo miało do czynienia z bardzo świadomą publiką. Aż strach pomyśleć jak wiele osób w ogóle tam słyszało o Playstation VR

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Hussarion zupełnie nową produkcją Carbon Studio VR! Kiedy zadebiutuje?

Hussarion to zupełnie nowa produkcja Carbon Studio VR, które dzięki współpracy z...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *