SteamHammerVR, czyli wiktoriańska przygoda w VR

SteamHammerVR to gra studia GamestormVR, dzięki której znajdziemy się w alternatywnym XIX wieku, gdzie wiktoriański Londyn został najechany przez armię niebezpiecznych i śmiercionośnych robotów, a tylko My możemy powstrzymać zagładę. Zły profesor Ratwurmm chce zdobyć Anglię i nie cofnie się przed niczym, aby tego dokonać.

Aby tego dokonać wyposażamy się w Exo-zbroję, która napędzana by była technologią i mocą pary. Doktora Obadiah Springhorn zapewnił nam 6. wyjątkowych broni, takich jak potężny młot parowy czy armatę parową, użyteczny magnes, zadziwiającą piłę tarczową oraz promień Tesla i karabin magnetyczny. Rozgrywka zaoferuje nam wiele ciekawych zadań oraz sporo walki i żonglowania różnego typu wyposażeniem. SteamHammerVR cały czas jest rozwijane i dopracowywane, dzięki czemu gracze mają okazję po przechadzać się po ulicach stolicy Wielkiej Brytanii.

Gra dostępna jest  w pełnej wersji językowej na Steamie w ramach  i wspiera gogle HTC Vive. Twórcy cały czas pracują nad kolejnymi wydaniami, w planach jest chociażby Playstation VR.

Polecamy zajrzeć na kanał twórców, którzy dostarczają sporo ciekawych materiałów z produkcji, dzięki czemu nie tylko można dowiedzieć się czegoś na temat tworzenia gier, ale także i pośmiać się z wielu naprawdę zabawnych filmików 🙂

Więcej informacji

Karta gry na Steam

Kanał YT studia

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Vrvana Totem kupione przez Apple? Plotki sugerują sporą kwotę wydaną!

Vrvana Totem stanowi rozwinięcie powstałej jeszcze w 2014 roku kampanii na Kickstarterze,...
Czytaj więcej

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *