Star Wars Jedi Challenges – sposobem promocji filmu?

Star Wars Jedi Challenges to cały zestaw urządzeń, którego głównym celem jest wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości do promowania najnowszego filmu kontynuującego wydarzenia w serii Gwiezdne Wojny. 

Wbrew zapowiedziom nowy sprzęt do działania potrzebuje do działania jednego ze smartfona: iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy S7, Google Pixel XL, Google Pixel i Moto Z. Oczywiście w przyszłości do kolekcji dołączą kolejne modele. 

Headset w zestawie posiadać będzie także kontroler stylizowany na miecz świetlny ze światełkiem, które pozwala nam zgrać wchodzić w interakcje z grą. Dodatkowo otrzymujemy także urządzenie śledzące, które pozwoli nam wyświetlić przeciwnika czy innego typu element.

Twórcy szykują dla nas kilka różnorodnych atrakcji, które pozwolą nam się jeszcze lepiej poczuć się w świecie Gwiezdnych Wojen. Wszystko bazuje na stylistyce hologramów znanych z wielu filmów z serii. Z resztą to nie pierwsza tego typu próba w wykonaniu Disneya.

Sprzedaż i dostęp do Star Wars Jedi Challenges wystartuje w listopadzie 2017 roku na mniej więcej miesiąc przed premierą ósmego filmu – Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. 

W Wielkiej Brytanii wystartowała przed sprzedaż bezpośrednio ze strony Lenovo, gdzie cały pakiet kosztuje aż 249,99 funtów (około 1158 złotych).

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Najlepsze 10 gier na Oculus Rift w 2018 roku! – Na co warto czekać?

Oculus Rift już niebawem wzbogaci się o nowe urządzenie w rodzinie –...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *