Sports Bar VR doczekało się wielkiej aktualizacji 2.0! Co wprowadzili twórcy?

Sports Bar VR to najnowsza produkcja na wirtualną rzeczywistość od Perilous Orbit i Cherry Pop Games, która właśnie doczekała się sporej aktualizacji 2.0, która otwiera przed nami nie tylko cross-play na kilku platformach (Oculus Home, Steam oraz Playstation VR), ale także wprowadza kilka istotnych nowości w tym…

W ramach nowej zawartości znajdziemy między innymi rzutki czy cymbergaja, które w wirtualnej rzeczywistości oferują zupełnie nowe doznania w ramach 3 zupełnie nowe tryby. 

Obecna wersja umożliwi nam również granie już do 8 graczy, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze bardziej wyrównana. Pojawiły się także nagrody za codzienne pojawianie się w grze oraz elementy kosmetyczne, w które możemy wyposażyć cyfrowego awatara. 

Ponadto wprowadzono udoskonalenia interfejsu oraz elementów obsługi gry, w związku z czym będziemy mogli czerpać jeszcze więcej przyjemności z grania w kolejne klasyki. 

Obawiać należy się kilku niebezpiecznych mechanik, które znamy niestety z rynku mobilnego gdzie poziom wyciągnięcia pieniędzy od ludzi jest niespotykanie wielki…

Źródło: Informacja prasowa

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Hussarion zupełnie nową produkcją Carbon Studio VR! Kiedy zadebiutuje?

Hussarion to zupełnie nowa produkcja Carbon Studio VR, które dzięki współpracy z...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *