SONY Future Lab Program T – przyszłość projektorów?

SONY Future Lab Program T to najnowszy projekt Japońskiej firmy, która zaprezentowała prototyp swojego rewolucyjnego projektora podczas targów IFA 2017 w Berlinie. Jak się okazuje być może już w niedalekiej przyszłości pewne firmy będą korzystać z wyświetlaczy rozszerzonej rzeczywistości oferujących olbrzymie możliwości.

Czym zatem jest ten projektor? Otóż jego najbardziej podstawowe zadanie to wyświetlanie pewnych elementów, które jednak w przypadku tego urządzenia możemy wchodzić w interakcję z cyfrowymi i fizycznymi obiektami, dzięki czemy uzyskujący zaskakujące efekty. 

Poniżej możecie zobaczyć jeden z nich:

Osobiście najbardziej spodobała mi się prezentacja z domkiem i architektonicznymi elementami, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć bardzo ładnie prezentujący się projekt i jego możliwy końcowy efekt. 

Póki co niestety wciąż jest jeszcze zbyt wcześnie, by Sony oficjalnie ogłosiło sprzedaż podobnego typu urządzenia, być może jednak w przeciągu dwóch/trzech lat będziemy w stanie zobaczyć samodzielnie co potrafi tego typu urządzenie.

Strona Główna Projektu

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Czarny Piątek 2017 na Playstation Store- Co zainteresuje fanów VR?

Czarny Piątek 2017 na Playstation Store wystartował już dla posiadaczy abonamentu Playstation...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *