Serious Sam VR The Last Hope oficjalnie zadebiutowało!

Serious Sam VR The Last Hope właśnie dziś oficjalnie wyszło z etapu Wczesnego Dostępu i jest już dostępne w pełnej wersji. Co Croteam zaoferowało nam tym razem?

Zacznijmy od tego, że twórcy z tej okazji zdecydowali się zaoferować potencjalnym graczom specjalną zniżkę 25% na Steam i Oculus Store. To z pewnością najlepszy moment, aby zakupić tytuł będący mniej więcej od roku w Early Access. W tej chwili będziemy mieli okazję nie tylko postrzelać do przeciwników, ale także będziemy mogli wykorzystywać 36 power up-ów oraz 190 ulepszeń, dzięki którym będziemy mogli jeszcze skuteczniej i przyjemniej eksterminować kolejne fale wrogów. 

Serious Sam VR_ The Last Hope - Key Art

Ponadto deweloperzy dodali nową postać – Serious Sammy, która wraz z usprawnieniami oraz pięcioma poziomami będzie gwarantować nam sporo zabawy w trzech wariacjach:

  1. Arena pozwoli nam na zmierzenie się z losowo generowanymi falami w ośmiu miejscach ruszą na nas cztery zmasowane ataki. Za Zwycięstwo w jednym z dwudziestu poziomach ulepszeniach otrzymamy nowe ulepszenia.
  2. Endless Wave jaka sama nazwa wskazuje napuści na nas nieskończoną liczbę wrogów, a o rezultacie zdecyduje jak najdłuższe przetrwanie i porównanie w wyniku światowym.
  3. Daily Challenge będzie zmieniał się zgodnie z nazwą codziennie oferując graczom nowe, świeże wyzwania umożliwiające nas walkę o najlepszy wynik.

Karta gry na Steam   Karta gry na Oculus Store

Profil Twitter Croteam

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Jakie obsługuje gesty HoloLens? Krótki przegląd możliwości od Microsoftu!

Na początku należy wspomnieć o tym, że Microsoft HoloLens możemy obsługiwać na...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *