Przegrani po raz kolejny przyjrzeli się sytuacji rynku VR!

Przegrani po raz kolejny zdecydowali się poruszyć temat wirtualnej rzeczywistości, która cały czas się rozwija i powoli zdobywa zainteresowanie kolejnych osób. Za sprawą tej inicjatywy mamy okazję poznać zdanie deweloperów na wiele tematów dotyczących gogli i nie tylko.

Pozwólcie, że zacznę od wytłumaczenia czym są Przegrani – Inicjatywa powstała za sprawą Tomasza Gopa (obecnie gliwickie studio Destructive Creations), który wraz z zaproszonymi gośćmi porusza wiele tematów związanych z szeroko rozumianym rynkiem gier. Każdy z odcinków (zazwyczaj) porusza inny temat dostarczając jednocześnie sporo wiedzy, także dotyczących kwestii nie tylko dla osób chcących rozpocząć swoje przygody z tworzeniem gier. 

Jakiś czas temu odbyła się transmisja, w której Karolina Koszuta, Michał Staniszewski, Karol Gasiński oraz prowadzący ten odcinek Adam Robaszyński-Janiec wspólnie poruszyli kwestię wirtualnej rzeczywistości. 

Wszystko co potrzebujecie to znajdziecie na poniższym materiale z wideo, w związku z czym pozwólcie, że nie będę przedłużał i po prostu zaproszę Was do 54 odcinka Przegranych!

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Hussarion zupełnie nową produkcją Carbon Studio VR! Kiedy zadebiutuje?

Hussarion to zupełnie nowa produkcja Carbon Studio VR, które dzięki współpracy z...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *