Playstation VR przebiło kolejną granicę! Ile gogli jest u graczy?

Playstation VR przebiło kolejną granicę, dzięki czemu deweloperzy mogą dalej tworzyć niesamowite produkcje, które zachwycać będą kolejnych graczy. Liczba dwóch milionów sprzedanych modeli została osiągnięta, a już widoczne są kolejne rekordy na widoku.

Dotychczas wydano 150 gier na wirtualną rzeczywistość, które sprzedały się w liczbie aż 12,2 milionów kopii, co świadczy o tym, że po przeszło roku każda osoba zdecydowała się na zakup mniej niż 12 gier w ciągu roku. Warto w tym miejscu pamiętać również o tym, że przez długi czas gogle nie były dostępne na wielu rynkach na świecie, ponieważ sprzedaż pozytywnie zaskoczyła Japońską firmę. 

Cieszy nas, że tak wielu użytkowników korzysta z możliwości rozrywkowych oferowanych przez PlayStation 4 – powiedział Andrew House, prezes firmy Sony Interactive Entertainment. – Jestem z tego powodu bardzo wdzięczny zarówno fanom, jak i naszym partnerom. To dzięki ich zaangażowaniu PlayStation od swojego startu w 1994 r. stało się największą siecią rozrywki konsolowej na świecie. Będziemy nadal pracować nad utrzymaniem tego impetu i zrobimy wszystko, by PS4 pozostało najlepszym miejscem do grania. –

W przyszłym roku pojawią się jeszcze takie hity jak Bravo Team i The Inpatient, które wraz z kolejnymi hitami mogą spowodować, że konsolowa wirtualna rzeczywistość okaże się tą najbardziej popularną. 

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Jakie obsługuje gesty HoloLens? Krótki przegląd możliwości od Microsoftu!

Na początku należy wspomnieć o tym, że Microsoft HoloLens możemy obsługiwać na...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *