FORM trafiło na platformę Oculus Rift!

FORM właśnie trafiło na nową platformę, jaką jest Oculus Rift, która umożliwi nam wykonywanie zagadek w absolutnie surrealistycznej oprawie wizualnej świata przedstawionego. 

W grze wcielamy się w doktora Devina Eli pracującego na co dzień w światowym konglomeracie zwanym Mindful Laboratories, która w naukowej placówce w Alaskan stara się zrozumieć otrzymany sygnał z dziwnego artefaktu zwanego dalej Obeliskiem. Nasz protagonista posiada ponadprzeciętne umiejętności związane z geometryczną wizualizacją wynikającej z traumy w dzieciństwie. Nasze moce będziemy mogli użyć do odblokowania zagadek, które rzekomo mogą przekształcić się w nowy poziom egzystencji kryjącej się w pułapce przeszłości.

Oprawa wizualna całej gry jest naprawdę ładna i może przypaść do gustu wielu osobom, które będą chciały przenieść się do zupełnie innego świata nie mającego niemalże nic związanego z tym co możemy zaobserwować za oknem. Zabawa ciemnością, mrokiem oraz światłem prezentuje się świetnie, choć w goglach efekt może być jeszcze lepszy. Udźwiękowienie odpowiednio bawi się naszymi zmysłami wprowadzając nas w odpowiedni, specyficzny klimat. 

Swego czasu na innych platformach FORM zostało ciepło przyjęte i do dzisiaj uznawane jest za jedna z lepszych produkcji na rynku. Liczne zagadki z pewnością będą sprawiać graczom sporo przyjemności z wykonywania kolejnych zagadek i poznawania metod rozwiązania ich.

Karta gry na Steam

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Hussarion zupełnie nową produkcją Carbon Studio VR! Kiedy zadebiutuje?

Hussarion to zupełnie nowa produkcja Carbon Studio VR, które dzięki współpracy z...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *