Co Coatsink przygotowało pod wirtualną rzeczywistość?

Studio Coatsink ma w swojej kolekcji sporo produkcji stworzonych na technologię wirtualnej rzeczywistości. Jakie produkty znajdziemy w ramach całej platformy Oculusa obejmującą Rifta oraz Samsung Gear VR?

Zacznijmy od Esper 2, które jest kontynuacją udanej produkcji stawiającej na klasyczne poszukiwanie ukrytych przedmiotów w terenie umożliwiających nas wydostanie się lub przejście dalej. Następną grą jest Shu, czyli klasyczny platformer stawiający na dynamiczne unikanie zagrożeń w postaci otoczenia. W tym wypadku odnoszę wrażenie, że rozgrywka praktycznie w ogólnie nie wykorzystuje  potencjału VR. Gang Beats pozwoli nam natomiast wcielić się w krwawych oraz (chyba) pijanych postaciach, które zderzają się ze sobą do zabójczych pułapek. A Night’s Sky pozwala nam połączyć gwiazdki w zmyślne konstelacje, które potrafią wyglądać naprawdę zmyślnie.

Gracze z pewnością znajdą sobie naprawdę dużo ciekawych propozycji, które mogą zapewnić Wam trochę dobrej zabawy. Zdecydowanie jednak Coatsink oferuje doświadczenia, które doskonale trafią do osób bez doświadczenia z grami oraz wirtualną rzeczywistością. 

Strona główna studia

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Czarny Piątek 2017 na Playstation Store- Co zainteresuje fanów VR?

Czarny Piątek 2017 na Playstation Store wystartował już dla posiadaczy abonamentu Playstation...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *