Bionik prezentuje słuchawki do Playstation VR!

Firma Bionik prezentuje słuchawki do Playstation VR, które mają zagwarantować graczom odpowiednią jakość i skuteczne działanie z goglami, dzięki czemu mamy także mieć zagwarantowaną odpowiednią synchronizację, dzięki czemu obraz oraz dźwięk w VR będzie idealnie spasowany.

Mantis z pewnością będą o wiele wygodniejsze i lepsze we wspólnym korzystaniu, aniżeli bazowe słuchawki dodawane do gogli Playstation VR. Firma zadbała o to, aby design ich urządzenia jak najbardziej przypominał zamysł stojący za wyglądem sprzętu od Sony. Odpowiednie konstrukcja ma zagwarantować wyeliminowanie zmęczenia uszu, nawet długotrwałym graniem, co przy odpowiednich doznaniach jeszcze bardziej pozwoli nam wsiąknąć w grę. Sprzęt ma być kurzo odporny i nie będzie plątał się co również mogłoby nas irytować. Słuchawki są łatwe do zainstalowania i regulowania zgodnie z potrzebami unikalnych użytkowników. 

Bionik Mantis można zakupić w tym miejscu w cenie 49,99 dolara, czyli około 180 złotych.

Słuchawki zakupicie w tym miejscu.

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

IEM 2018 – Krótki kontakt i wrażenia z Lenovo Mirage Solo

Ostatni weekend spędziłem w Katowicach, gdzie miałem okazję uczestniczyć w pierwszym weekendzie...
Czytaj więcej

2 komentarze

    • Niestety Amazon zrezygnował z wysyłki do PL, być może za jakiś czas jakaś polska firma zajmie się chociażby dystrybucją…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *