Archangel zadebiutowało na Oculus Store

Archangel właśnie zadebiutowało, w związku z czym gra dostępna jest już dostępna zakupienia w Oculus Store. Czym jest najnowsza gra Skydance Interactive i dlaczego warto się nią zainteresować?

W czasach gdy w kinach zarządziło Pacific Rim i wielkie roboty walczące z gigantycznymi potworami , przyszedł czas na zaoferowanie nam swego rodzaju growy odpowiednik i to w wirtualnej rzeczywistości! W Archangel wcielimy się w ostatnią nadzieję United States Free Forces, które musi odeprzeć atak zmechanizowanych sił HUMNX, czyli potężnej korporacji kontrolującą postapokaliptyczną Ameryką.

Wcielić się możemy w Gabriela lub Gabby Walkera, który stanowi ostatnią nadzieję na oddanie ludziom, którzy dotychczas byli zmęczeni ciągłą tyranią. Jako nowy Guardian, będziemy musieli zmierzyć się z zaawansowaną technologicznie armią, gotową na powstrzymanie nas i naszego mecha.

Rozgrywka to klasyczna gra FPS, w której mierzyć się będzie z nadciągającymi na nas jednostkami wrogów z każdej strony. Swoją drogą naprawdę ciekawie prezentuje się połączenie problemów z wirtualną rzeczywistością wraz z ciężkimi krokami mecha oraz ograniczonymi ruchami.

Archangel zadebiutowało na Oculus Store w cenie 30 dolarów. 

Karta na Oculus Store

Napisany przez
Więcej od Tamer Adas

Hussarion zupełnie nową produkcją Carbon Studio VR! Kiedy zadebiutuje?

Hussarion to zupełnie nowa produkcja Carbon Studio VR, które dzięki współpracy z...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *